Впровадження іноваційної технології "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку"
Земля – це наша домівка

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Так і в нашому садочку на передодні святкування пройшла розвага «Ми любимо тебе, Земля!», під час якої діти розкрили сучасні екологічні проблеми нашої планети, показали своїм друзям, що слід піклуватися про свою домівку, разом допомагали планеті Земля.
    

Культура спілкування
 через освіту для сталого розвитку


З метою ознайомлення батьків з темою  «Спілкування» в групах, що впроваджують інноваційну освітню програму «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку» та  ознайомлення з сучасними проблемами соціуму, в дошкільному закладі проведено Школу батьківства.
  


Усі батьки, які завітали, змогли побачити проблеми в спілкуванні дітей поміж собою; розглянути питання спілкування дорослих з дітьми; висловити проблеми в спілкуванні з дітьми, які виникають  в їх сім’ях та знайти відповіді на свої питання.   


Комментариев нет:

Отправить комментарий