Новини нашого закладу

МИ ТАКІ ЯК І ВСІ

8 квітня 2019р. в обласному Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов семінар-практикум «Стратегії фізичної підтримки дітей із порушеннями психофізичного розвитку» для вчителів інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти, вчителів-реабілітологів інклюзивно-ресурсних центрів в якому взяли участь педагоги дошкільного навчального закладу №60.
Літвінова Наталія Євгенівна, вихователь-методист дошкільного закладу розкрила питання «Підготовка дітей дошкільного віку до шкільного життя (фізичний аспект); детально описала роботу дошкільного закладу з дітьми з особливими освітніми потребами, особливості організації фізкультурних занять за інноваційною методикою М.М. Єфименка «Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей» та за стандартною методикою Е.С. Вільчковського. Синякова Ірина Миколаївна, інструктор з фізичної культури спецгрупи, ознайомила колег з організацією пластичного горизонтального балету з дітьми з особливими освітніми потребами в дошкільному закладі. Юрків Наталія Сергіївна. Інструктор з фізичної культури загальних груп дошкільного закладу, ознайомила педагогів з кистьовим тренінгом за методикою М.М. Єфименка.
Вся робота була спрямована на ознайомлення педагогів з особливостями організації фізкультурних занять з особливими дітьми та аспекти їх залучення до фізичної активності. 

столбец3


Я хочу жити в якісному світі


У жовтні 2018р. вихованці дошкільного закладу №60 прийняли участь у Всеукраїнській виставці - конкурсі дитячих малюнків "Я хочу жити в якісному світі", серед загально-освітніх та позашкільних закладів, який проводився на базі Миколаївського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертефікації. 
Дитячи роботи брали участь у намінації "Я пізнаю якісну продукцію".


        

     ВІТАЄМО НАШИХ МАЛЕНЬКИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України  бібліотекою-філіалом №8 ЦБС для дорослих  та Обласним МОКТ ВГО проводився конкурс дитячого малюнку «Україна козацька».
10.10.2018р. пройшло нагородження переможців конкурсу. Наші вихованці старшої групи Б – Приходько Софія, Біла Ельвіра, Зельман Нікіта, Бабченко Христина, Бондаренко Вікторія отримали Дипломи за участь у конкурсі, які вручав Обласний отаман генерал – хорунжий  В. Баін.

А Назарова Вікторія, вихованка старшої групи Б. отримала Грамоту за перше місце у конкурсі дитячого малюнку «Україна козацька», яку їх вручили обласний отаман МОКТ ВГО «Всеукраїнське козацьке військо» генерал-хорунжий козацтва В.В. Баін та завідувач бібліотекою – філіалом №8 ЦБС для дорослих С.М. Черніченко. ПОВАЖАЄМО ТРАДИЦІЇ, ВИХОВУЄМО ПАТРІОТИЗМ

21 вересня в дошкільному закладі пройшло масштабне свято осіннього вражаю – «Осінній ярмарок». Під час свята лунали українські пісні та кружляли таночки.  Господині торгували виготовленими власноруч солодощами, пирогами та смачними осінніми  фруктами. Для дітей проводились майстер-класи з зображувальної діяльності.
На свято запрошувались не лише діти та їх батьків, а й випускники дошкільного закладу. Так, Артамонова Аміна порадувала присутніх українською піснею, а Пчелінцева Дарина – чудовим східним таночком.
Свято подарувало вихованцям і всім присутнім море позитивних емоцій.   1 ВЕРЕСНЯ – ЧУДОВЕ СВЯТО
1 вересня – це завжди свято, яке чекають і дорослі і малюки. Це свято знань, в цей день першокласники йдуть до школи і знайомляться зі своїми вчителями. Але це свято не лише для вчителів і школярів, а й для наших малючків – дошкільнят. Вони теж з нетерпінням чекають 1 вересня.   В цей день можна потрапити у казку, зустрітись з улюбленими казковими героями, пограти в цікаві ігри та заспівати пісні.

В нашому садочку 1 вересня здійснюються   мрії малюків.   Зберігаємо народні традиції
Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами, забавами, скоромною їжею: багатою кутею на смальці, ковбасами, пирогами, варениками, млинцями, смаженими на салі тощо. А ще випікають два спеціальні хліби «Маланка» і «Василь». Зазвичай батько питав, сховавшись за великою мискою з пирогами: – Чи бачите ви мене, діти? У відповідь потрібно сказати: – Не бачимо Вас, батьку! – То дай, Боже, щоб і на той  рік не бачили! Цей ритуал  символізував собою замовляння на гарний, високий врожай пшениці, достаток і добробут в родині.
На Щедрий Вечір, тобто в ніч під старий Новий рік, майже по всій Україні, від Таврії до Гуцульщини, традиційно  ходили гурти ряджених – молодіжні ватаги, які щедрували й водили «Маланку». Наш дошкільний заклад не відходить від народних традицій, тому на попередні старого Нового року вихованці старших груп калідували по дошкільному закладу, бажаючи всім дітям та дорослим злагоди, добра та здоров’я.Новорічні свята
В дошкільному навчальному закладі №60 розпочалось святкування Різдвяних та Новорічних свят відкриттям виставки дитячих робіт на тему: «Гарне свято в гості завітало!», до дня Святого Миколая.  

Адміністрація дошкільного навчального закладу вдячна всім батькам та вихованцям, які прийняли участь у виставці та порадували  яскравими, захоплюючими, незвичайними роботами.
Добра бажаєш, добро і роби

21 грудня до дошкільного навчального закладу №60 завітали учні миколаївської загальноосвітньої школи №19 з благодійною акцією «Дарунки від Святого Миколая». Школярі – учасники театрального гуртка «Етюд» показали дітям з особливими потребами театралізовану музичну виставу «Вовча пісня» та подарували українські пісні. Приємною несподіванкою  для дошкільнят стали подарунки від Святого Миколая, які підготували учні ЗОШ №19.  


Всі мають право на навчання та розвиток
В рамках триденного освітнього фестивалю Mykolaiv EdFest «Освіта Миколаєва: кращі практики, перспективи розвитку, кроки до успіху» у дошкільному навчальному закладі №60 пройшла одна з локацій на тему: «Організація освітньо-виховного процесу з дітьми з обмеженими можливостями в умовах інтеграції».
 Під час майстер-класу, завідувач дошкільним навчальним закладом, Яковлєва Валентина Василівна, ознайомила колег з п’ятьма сходинками розвитку дітей з особливими потребами:
·        розглядалась організація освітньо-виховного процесу з фізичного виховання за інноваційною методикою М.М. Єфименка «Театр фізичного розвитку та оздоровлення»;
·        аспекти самообслуговування засобами адаптивної фізичної культуру;
·        рухова психопластика у корекції мовлення дошкільників;
·        емоційна стабілізація дітей з особливими потребами через стимуляцію емоційної сфери;
·        інтеграція дітей-інвалідів в суспільство, через виховання активної позиції до життя. 
Присутні колеги, в ході заходу, з захопленням спостерігали за горизонтальним пластичним балетом «Бджоли та квіти» у виконанні дітей з особливими потребами, який закінчився врученням подарунків, маленьких бджілок, виготовлених руками вихованців.

Тиждень творчості у дошкільному закладі

В дошкільному навчальному закладі пройшов тиждень творчості педагогів, під час якого проведено ряд відкритих переглядів. Провідною темою стояло морально-етичне виховання підростаючого покоління. Робота сприяло підвищенню професійної майстерності вихователів,   розширенню знань дітей та залученню батьків до співпраці з дошкільним закладом.

ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ РЯТУЄ ПРИРОДУЗ 1 по 9 грудня 2017 року в нашому дошкільному закладі проходила акція «Врятуємо дерева», під час якої вихованці разом з батьками збирали макулатуру. Загальними зусиллями зібрано 207 кг. макулатури та врятовано 20,7 дерев.   Дуже вдячні всім сім’ям, які прийняли  участь.  

Комментариев нет:

Отправить комментарий