Наші досягнення

УСІ ПЕДАГОГИ ТАЛАНОВИТІ
10 жовтня, у науково-методичному центрі, підводились підсумки та нагородження переможців і лауреатів міського фестивалю-конкурсу «Окрилені рідною Україною» серед працівників освіти, який проводився до святкування 100-річча В. Сухомлинського.
На цій церемонії чотири педагога дошкільного навчального закладу №60, які брали участь  у номінації «Фотомистецтво в освітньому середовищі», отримали дипломи:
Волкова Олена Юріївна, вихователь І молодшої групи – дипломант конкурсу;
Ярчук Лілія Валентинівна, вихователь середньої групи А – дипломант конкурсу;
Синякова Ірина Миколаївна, вихователь ортопедичної групи – переможець фестивалю-конкурсу, ІІІ місце;
Кучмай Світлана Олександрівна, вихователь старшої групи Б – переможець фестивалю-конкурсу, ІІ місце.

ВІТАЄМО НАШИХ ТАЛАНОВИТИХ ЗІРОЧОК!

  


Лідер освіти 

     За сучасний підхід до навчання та розвиток дітей, впровадження інноваційних технологій, активну участь у методичній роботі країни та міста наш дошкільний навчальний заклад, 22 серпня 2018 року, на серпневій конференції освітян міста, нагороджено званням «Лідер освіти». Нагороду вручав Народний депутат України, Кремень Тарас Дмитрович.


Нас вітає Національна академія педагогічних наук України
З нагоди 25-річча Національної академії педагогічних наук України, для науковців, науково-педагогічних працівників, управлінців, аспірантів, студентів, усіх хто цікавиться проблемами розвитку освіти і суспільства, у грудні 2017 року вийшла книга «Національна академія педагогічних наук України – 25 років», в якій висвітлюється діяльність Національної академії педагогічних наук України. Зроблено акцент на науково-практичному аспекті діяльності – співпраці з навчальними закладами. Зокрема експериментальними майданчиками установ НАПН  України. Одним з таких закладів дошкільної освіти є наш дошкільний навчальний заклад №60 «Горобинонька» м. Миколаїв.
В книзі зазначено, що педагогічний колектив дошкільного закладу здійснює освітньо-розвивальний процес із урахуванням сучасних вимог та використанням інноваційних методик, що в дошкільному закладі працюють відкриті, ініціативні, активні, сучасні педагоги віддані  дітям, спроможні допомогти та розкрити своє серце кожній дитині.З нагоди 25-річча НАПН України, президентом Національної академії педагогічних наук України, академії НАН України, академії НАПН України Кременем В.Г. педагогічний колектив дошкільного закладу нагороджено дипломом за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідницької роботи.  


З нагоди 90-річча Інституту педагогічних наук України

У листопаді 2016 року в світ вийшла книга «Літопис сучасної освіти і науки України: «Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень», присвяченій до 90 річниці з дня створення Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.   Автори книги коротко висвітлюють історію Інституту та його структуру, а основна увага спрямована на висвітлення науково-дослідної роботи з експериментальними навчальними закладами та окремими науковцями. Про наш дошкільний навчальний заклад теж зазначено в цій книзі, як про єдиний дошкільний навчальний заклад в Україні, який відвідують діти з обмеженими  потребами. Зазначено, що у дошкільному навчальному закладі створені умови для перебування дітей з обмеженими можливостями: вихованці мають вільний графік відвідування закладу, що зручно для систематичних занять у реабілітаційних центрах та індивідуальних занять з вузькими спеціалістами. Освітній процес базується на особистісно-орієнтованому  та розвивальному підходах, організовується з урахуванням психологічного розвитку дітей та їх особливих потреб, тісній  співпраці педагогів, батьків, працівників реабілітаційних центрів і медичних працівників.  

Комментариев нет:

Отправить комментарий